תקנון האתר

כל לקוח אשר ביצע פעולה בחנות האתר משתמע מכך כי קרא את תקנון האתר ומסכים לתנאיו ולכלליו וכי לא תהיה לו ולמישהו מטעמו תביעה כלפי מפעיל/ בעל האתר.

כל לקוח אשר מלאו לו 18 רשאי לרכוש באתר.

לקוח אשר רוכש דרך האתר חייב להיות בעל כרטיס אשראי אמריקן אקספרס, ישראכרט, ויזה, לאומי קארד בעלי תוקף ובעלי אישור מחברת האשראי. בעת רכישה דרך האתר יש לציין פרטים מדויקים של בעל הכרטיס, ת.ז כתובת עדכנית מספר טלפון וטלפון נייד. במידה ולא ימצא המוצר במלאי לא יחויב כרטיס האשראי שנמסר.

מסירת פרטים בדויים הינה עבירה פלילית וחברת בא בריא בע"מ רשאית להעביר פרטים אלה למשטרת ישראל או לכל גוף אחר אשר יעשה בו שימוש כחוק.

אבטחת מידע:
האתר מאובטח בטכנולוגיה מתקדמת. נתוני כרטיס האשראי אשר נמסרים על ידי הלקוח בעת הרכישה באמצעות כרטיס האשראי באתר מוצפנים ע"י חברת טרנזילה
אמצעי תשלום לנוחיות הלקוח:
רכישה באמצעות האתר באמצעות כרטיס אשראי בלבד.

אבטחת מידע פרטיות בחנות
1. באבריא נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע.
העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL 128 BIT שיתופי.
2. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן. במקרים שאינם בשליטתה ואו הנובעים מכוח עליון, באבריא לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
3. באבריא מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה.
כללי
1. באבריא שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את כללי התקנון לפי שיקול דעתה הבלעדי.
מובהר כי לא יעשה שינוי בנהלים תוך כדי ביצוע הליך המכירה.
2. באבריא אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית.
יחד עם זאת באבריא אינה מתחייבת כי הקישורית (LINK) בכל קישורית תוביל את הגולש לאתר אינטרנט פעיל.
3. באבריא ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז באבריא שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב (אי מייל) למבצע הפעולה.


מדיניות משלוחים:

חברת באבריא בע"מ מבצעת משלוחים עפ"י איזורי החלוקה המופיעים באתר חינם בקנייה מעל 125 ש"ח. לקנייה מתחת לסכום הנ"ל יתווספו דמי משלוח בסך 15 ש"ח.
לחברה הזכות המלאה להחליט לגבי אופן המשלוח. כל זאת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

לא ניתן לבצע החזר מוצר אלא במקרים חריגים.
חברת באבריא בע"מ אינה אחראית על אי אספקה או על עיכוב במשלוח באירועים אשר לא נתונים בשליטתה, תקלות מערכת מחשוב / טלפון, שביתות ומקרים הקשורים בכוח עליון.

ביטול עסקה הינה בהתאם לחוק להגנת הצרכן.

בא בריא בע"מ. ח.פ. 515215994 רחוב תפוצות ישראל 4 גבעתיים